Praca – Inspektor ds. rozliczeń

Informacja
11 grudnia 2017
Wesołych Świąt!
27 marca 2018

Bielsko-Bialskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

Inspektor ds. rozliczeń lokali

Zakres obowiązków:

– rozliczanie czynszów i świadczeń dodatkowych w lokalach mieszkalnych i usługowych będących własnością Spółki
– rozliczanie lokali mieszkalnych i usługowych we Wspólnotach Mieszkaniowych
– windykacja naliczeń
– analiza zużycia świadczeń dodatkowych w budynkach własnych Spółki i Wspólnot Mieszkaniowych
– przygotowywanie sprawozdań dotyczących wykonywanych czynności

Wymagania:

– wiedza z zakresu księgowości i finansów
– umiejętność analizy danych
– dobra organizacja pracy
– systematyczność

Mile widziane:

– doświadczenie na podobnym stanowisku lub w podobnym zakresie obowiązków
– kwalifikacje zarządcy nieruchomości lub doświadczenie w firmie o podobnym profilu

Oferujemy:

– pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
– stałe zatrudnienie – umowa o pracę
– szkolenia i wdrożenie
– prace w milej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) na adres biuro@tbsbielsko.dkonto.pl